baner-top

baner prawy

Kolumna w Dzienniku Polskim dla MPOG

Od dnia 27.06.2013 na łamach Dziennika Polskiego co tydzień w czwartek będą ukazywały się informacje dla przedsiębiorców. Inicjatywa ta pt. "Forum przedsiębiorczości" powstała po rozmowach z MPOG, z założenia ma wspierać mikro i małe przedsiębiorstwa w walce z codziennymi trudnościami.

Kolumnę będzie prowadził dziennikarz Zbigniew Bartuś, który w pierwszym wydaniu "Forum przedsiębiorczości" opisuje realia funkcjonowania firm w Polsce oraz informuje o powołanym Małopolskim Porozumieniu Organizacji Gospodarczych (MPOG). Zapraszając do współpracy mówi: " Przedsiębiorcy, jesteśmy całym sercem z Wami. Dowodem na to jest m.in. niniejsze forum. Wasze forum. Cotygodniowe. Piszcie, dzwońcie. Oddajemy Wam głos."

Adres e-mailowy skrzynki forum: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pierwszy tekst pt. Dobre MiSie kontra "Miś" mutant - Zbigniew Bartuś: RAZEM DAMY RADĘ do przeczytania już w Dzienniku Polskim w wydaniu papierowym oraz w wersji elektronicznej pod linkiem: >>LINK<<