baner-top

baner prawy

Krak-Business

pin-alt ul. św. Wawrzyńca 15, 31-010 Kraków

phone-hang-up tel. 535 100 130
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , krakbusiness.pl


Stowarzyszenie Małych i Średnich Przedsiębiorstw "Krak-Business" jest niezależną organizacją ludzi biznesu, przedsiębiorców, właścicieli i szefów czołowych firm w województwie małopolskim, która rozpoczęła działalność w 2003 roku. Nadzór nad działalnością Stowarzyszenia sprawuje Prezydent Miasta Krakowa.

"Krak-Business" wspiera działalność gospodarczą firm zrzeszonych w Stowarzyszeniu, stawia na rozwój pozytywnych relacji biznesowych opartych na zaufaniu, doświadczeniu i przyjaźni oraz dba o budowanie konstruktywnego dialogu pomiędzy przedstawicielami krakowskiego biznesu.

Poprzez swoje działania Krak-Business buduje pozytywny wizerunek przedsiębiorczości i przedsiębiorców sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw, co przyczynia się do rozwoju przedsiębiorczości oraz wzrostu gospodarczego regionu i owocuje wzrostem inwestycji w Małopolsce. Stowarzyszenie Małych i Średnich Przedsiębiorstw "Krak-Business" w Krakowie zostało zawiązane aktem założycielskim sporządzonym u notariusza w dniu 29.07.2003 r.

Pierwszy Zarząd Stowarzyszenia działał w następującym składzie:

  • Tomasz Kowalski - Prezes Zarządu
  • Ryszard Księżyk - Wiceprezes Zarządu
  • Antoni Nowakowski - Wiceprezes Zarządu

Wpis Stowarzyszenia do rejestru przedsiębiorstw został dokonany przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia - Wydział XI Gospodarczy Rejestrowy w dniu 10.10.2003 r. pod numerem KRS 0000175799. Od 2004 roku Stowarzyszenie posługuje się znakiem graficznym zastrzeżonym w Urzędzie Patentowym.